Contact

Vos Auto’s Aalburg B.V.
De Kromme Nol 4
4261 AN Wijk en Aalburg

Tel: 0416-693929
Fax: 0416-693554
E-mail: info@mb-vos.nl

BTW-nummer: NL. 8040.14.073.B01
KVK-nummer 18044821

SWIFT/BIC-adres: RABONL2U
IBAN: NL79 RABO 0325 0081 91
Bank: RABOBANK 32.50.08.191

Verkoop

Michael Bestenbreur
Tel: 06-20384896
E-mail: michael@mb-vos.nl

Aftersales

Rob Verheijen
Tel: 06-53201060
E-mail: rob@mb-vos.nl

Afspraak

Wilt u een werkplaatsafspraak maken?

Wilt u een bezichtiging inplannen? Bel: 0416-693929

Teamleden

Ferdy Vos

Verkoop

Tel: 0416-693929
Mobiel: 06-53201070
Email: ferdy@mb-vos.nl

Michael Bestenbreur

Verkoop

Tel: 0416-693929
Mobiel: 06-20384896
E-mail: michael@mb-vos.nl

Rob Verheijen

Aftersales

Tel: 0416-693929
Mobiel: 06-53201060
Email: rob@mb-vos.nl

Jacqueline van Bladel

Administratie

Tel: 0416-693929
Email: info@mb-vos.nl
Factureren: facturen@mb-vos.nl
 

Anna Nisic

Boekhouding

Tel: 0416-693929
Mobiel: 06-29053858
Email: anna@mb-vos.nl

Jeffrey Rietveld

Fotografie en social media

Tel: 0416-693929
Mobiel: 06-29784498
Email: jeffrey@mb-vos.nl

Ruben de Waal

Werkplaats

Tel: 0416-693929
Mobiel: 06-83176568
Email: werkplaats@mb-vos.nl

Kevin van Beek

Werkplaats

Tel: 0416-693929
Mobiel: 06-13321300
Email: werkplaats@mb-vos.nl

Robbert Sjouken

Wagenparkbeheer

Tel: 0416-693929
Mobiel: 06-10651602
Email: info@mb-vos.nl

Piet Voets

Transport

Tel: 0416-693929
Mobiel: 06-53201050
E-mail: piet@mb-vos.nl

Heino Mertens

Transport

Tel: 0416-693929
Mobiel: 06-41908692
Email: info@mb-vos.nl